22.04.2013 Partnerkooli külastamine

11.-14. märtsil külastas meie kooli delegatsioon Inglismaa kooli Bluebell Park.

Bluebell Park on meie partner Comeniuse projektis “Outdoor education for pupils with special needs”. 2012. aastal avati uus kooli hoone, kus said ühendatud kaks õppeasutust, avati osakond piirkonna elanike vaba aja sisustamiseks ning pakutakse kaasaegseid tingimusi keskmise ja raske puudega laste õpetamiseks ja hooldamiseks. Kooli välisilme loomise ning varustuse, ruumide paigutuse ja abivahendite planeerimise kallal on töötanud 5 aasta jooksul kogu kooli kollektiiv. Koolis on olemas kõik vajalik õpilaste igakülgseks arenguks ja hubaseks olemiseks (ujulad, sensoorsed ruumid, batuudid, muusika- ja spordisaal, õuesõppe platsid, eelkutseõppe töökojad ja aed). Kooli võimalustega tutvumine oli meie jaoks väga kasulik kogemus, kuna meie kooli samuti ootab lähiajal rekonstrueerimine.
Kooli pilte näeb siin: http://www.bluebellparkknowsley.co.uk/