Ahtme Kooli juubelipidu

ak55

Septembrikuus 2019 pidas Ahtme Kool oma 55. juubelipäeva. Juubeli puhul oli korraldatud kaks üritust - üks lastele ja teine kogu kooliperele ning kooli sõpradele ja partneritele.
Piduliku juubelipäeva veedeti Toila Spa Hotelli ruumides. Peo ametlikus osas osaleti Sloveenia partneri kunstiteemalises meistriklassis ning mitteformaalse õppimise tegevustes.
Esitleti uut juubeli lehte, mille ka kõik kohalolijad endale said. Õpetajad on samuti teinud väikese kingituse koolile - laulu.
Piduliku lõuna ajal peeti ka kõnesid ja austati õpetajaid.
Suur tänu kõigile kohalolnutele, abilistele ja kaasamõtlejatele. Olge terved ja kohtumiseni!

Loe edasi: Ahtme Kooli juubelipidu

Haridus- ja Teadusministri pidulik vastuvõtt 28.08.2019

Vastuv6tt 235

28. augustil 2019 toimus Tallinna Teletornis kooliaasta algusele pühendatud haridus- ja teadusministri vastuvõtt. Ka Ahtme Kooli õpetajad said üheskoos panna võrratule suvele lõpu alustamaks edukat uut kooliaastat.

Pildid Alar Truu

Loe edasi: Haridus- ja Teadusministri pidulik vastuvõtt 28.08.2019