03.05.2013 Ettevõtluslaager

Reedel 3.05.2013 osalesid meie kooli vanemad õpilased üsna huvitavas ürituses, mille teemaks oli ettevõtlus noorte seas.

Ülesandeks oli õpetada õpilastele, kuidas igaüks võiks anda oma panuse koostöösse. Lapsed said proovida ennast teises rollis, kus peabki näidata enda oskusi ning püüda neid võimaluselt teistele müüa.

Laagri korraldajaks on MTÜ Sent ning selle esindajad tutvustasid enda tööd ja pakkusid õpilastele variante, kuidas paremini võiks ettevõtlusega tegelema hakata.

Suur tänu korraldajatele väga huvitava, lihtsa ning sisuka info eest.