NordPlus Junior märts 2014a.

Ajavahemikus novembrist 2013.a kuni märtsini 2014.a osalesid Ahtme Kooli õpetajad rahvusvahelises projektis. Meie kooli partneriteks said Hammarö school Rootsist ning kaks Leedu kooli Vilnius special school "Atgajos" ja Kedainiai Special School.

Projekti tulemuseks oli luua meeskonda ning ette valmistada ühise projekti («Development of SEN pupils' life skills in international environment») meie koolide õpilaste jaoks. Selle eesmärkideks on HEV õpilaste ettevalmistus iseseisvaks eluks, kultuuriliste väärtuste vahetus ning sotsiaaloskuste arendamine nii kodumaal kui ka partnerkoolide riikides.
Ahtme Kooli pedagoogid Arina Leppik ja Jelena Speževa