Avalik teave

Ahtme Kooli dokumendiregistri avalikus vaates on võimalik tutvuda kooli tegevuse käigus loodud või saadud dokumentidega.

Dokumendiregistri avaliku vaate kaudu tagatakse juurdepääs alates 29. detsembrist 2014.a Ahtme Koolis registreeritud elektroonilistele dokumentidele, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut. Juurdepääsupiiranguga dokumentide kohta on avalikustatud ainult registriandmed.

Dokumendi sisuga, mis ei ole avalikus vaates nähtav ja millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, on võimalik tutvuda teabenõude esitamisel. Teabenõue esitada elektrooniliselt e-postile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 33 66 071.

Ahtme Kooli töötajate puhkuste, koolituste ja lähetuste korraldustega on võimalik tutvuda Riigitöötaja Iseteenindusportaali avalikust registrist 

Ahtme Kooli vana dokumentideregister

Järelevalve kontaktid

Ida piirkond (Jõhvi)

Ida-Virumaa: Anastassia Vrabi, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 56876469

Korruptsiooniennetus

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja teadusministeeriumis: Hille Voolaid (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Isikuandmete töötlemine

Ahtme Kool isikuandmete töötlemisel lähtub HTMi reeglitest, vt.vähemalt https://www.hm.ee/et/isikuandmete-tootlemine/

Ahtme Kooli isikuandmete töötlemisel vastutav isik on sekretär-asjaajaja Oksana Gritsinenko, +3723366071, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.