Töötajad

Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Jelena Ditjatkina direktor jelena.ditjatkina(at)ahtmekool.ee
  Vastuvõtt K kell 10-14
Olga Štšur õppealajuhataja olga.stsur(at)ahtmekool.ee
Oksana Gritsinenko sekretär info(at)ahtmekool.ee
Oksana Gritsinenko sekretär oksana.gritsinenko(at)ahtmekool.ee
Aleksandr Girejev haridustehnoloog aleksandr.girejev(at)ahtmekool.ee
Alexander Kotjakhov haldusspetsialist alexander.kotyakhov(at)ahtmekool.ee
Valentina Petunova peakokk  valentina.petunova(at)ahtmekool.ee
Irina Verenitš kokk irina.verenits(at)ahtmekool.ee
Jelena Pollak õpetaja abi jelena.pollak(at)ahtmekool.ee
Kristina Lätt õpetaja abi kristina.latt(at)ahtmekool.ee
Tatjana Gita õpetaja abi tatjana.gita(at)ahtmekool.ee
Tamara Bakunovitš administraator tamara.bakunovits(at)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Marina Arhipova kooli psühholoog, sotsiaalpedagoog marina.arhipova(at)ahtmekool.ee
Ljubov Bobyleva L4.-6.klassi õpetaja ljubov.bobylova(at)ahtmekool.ee
Aljona Koroljova koduõpe õpetaja aljona.koroljova(at)ahtmekool.ee
Irina Kurtšina logopeed irina.kurtsina(at)ahtmekool.ee
Olga Kuzmina T5.klassi õpetaja olga.kuzmina(at)ahtmekool.ee
Ilona Lang eesti keele ja Tee klassi õpetaja ilona.lang(at)ahtmekool.ee
Arina Leppik Hooldusklassi õpetaja arina.leppik(at)ahtmekool.ee
Irina Maljonkina muusikaõpetaja irina.maljonkina(at)ahtmekool.ee
Tatjana Nazarenko T6.klassi õpetaja tatjana.nazarenko(at)ahtmekool.ee
Sergei Novikov kehalise kasvatuse õpetaja sergei.novikov(at)ahtmekool.ee
Jelena Pavlenko T1-2.klassi õpetaja jelena.pavlenko(at)ahtmekool.ee
Irina Ryzhova T9.klassi õpetaja irina.ryzhova(at)ahtmekool.ee
Niina Speževa L7.-9.klassi õpetaja niina.spezeva(at)ahtmekool.ee
Alexandra Yanson T3 -4 klassi õpetaja alexandra.yanson(at)ahtmekool.ee
Jelena Mashko T2 -4 klassi õpetaja jelena.mashko(at)ahtmekool.ee
Viktoria Zimnitskaja L1.-3.klassi õpetaja viktoria.zimnitskaja(at)ahtmekool.ee
Larissa Žugunova T1.klassi õpetaja zugunova.larissa(at)ahtmekool.ee
Irina Tassinkevitš koduõpe õpetaja irina.tassinkevits(at)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Irina Boltova kasvataja irina.boltova(at)ahtmekool.ee
Svetlana Oja kasvataja svetlana.oja(at)ahtmekool.ee
Galina Bassova kasvataja bassova.galina(at)ahtmekool.ee
Erika Smirnova kasvataja smirnova.erika(at)ahtmekool.ee
Galina Starovoitova kasvataja abi öösel starovoitova.galina(at)ahtmekool.ee
Olga Viljanskaja õpetaja abi  olga.vilianskaia(a)ahtmekool.ee
Klikke: 19044