26.09.2016 Meie käisime Järvamaal

26.septembril sooritas meie kool huvitava õppekäigu. Meie käisime Järvamaal piimandusmuuseumis ning Sassi jaanalinnufarmil.

Sassi farmil saime tuttavaks Aafrikast pärit jaanalindudega. Samas ka Austraalia emud, Lõuna-Ameerika nandud ja mitmesugused eksootilised väikesed linnukesed elavad Kesk-Eestis. Sõbrameelne pererahvas näitas meile jaanalindude munade kollektsiooni.
Ilmaveres on tuntud Eesti Piimandusmuuseum, mis kindlasti tasub külastada. Meie saime uusi teadmisi piimanduse arendamisest Eestis. Peale ekspositsiooni vaatamist valmistasime piimatädi Tiinaga kohukesi ja pärast sõime neid.
Oleme väga tänulikud õppekäigu korraldajatele!
Ahtme Kooli õpilased