26.01.2013 "Elukutsete nädal"

Et teada saada, millised tööd tulevikus kõige paremini sobida võiks, peaksite tulema osa võtma meie Ahtme Kooli „Elukutsete maailma“ nädalast. Õpilased proovisid mõista, mida neile teha meeldiks, mida teha tahaks ja mida neile uldse teha ei meeldiks.

Klassides L-ee ja T 4-6 toimusid didaktilised mängud („Kes on sinu ees?“, „Kes kaotas selle asja?“, „Mulle meeldib ...“, „Kes siin töötab?“). Mängud oli suunatud õpilaste vaimsete võimete arendamisele, olemasolevate elukutsete ja ametite teadmiste suvendamisele, laiendamisele ja iseseisvale kasutamisele uues mängulises situatsioonis.

Tehti ka väike viktoriin, mis näitas kõige osavamaid ja parimaid õpilasi Elukutsete maailmas.

Elukutsete teadmiste kontrollimiseks oli lastud õpilastel koostada ristsõnu. Parimad olid õpilased L-ee ja T-ee klassidest.

Ühesõnaga võib lisada, et nüüd meie kooli õpilased on tõsiselt mõelnud tulevikule ja on valmis elukutse valimiseks.