Kooli sünnipäev 2021

7800df73 24ca 4851 849d ba53b7e33bee

Palju õnne sünnipäevaks meie koolile! Soovin kõigile meie kooliperes  rõõmu tunda, et kõik saaksid eesmärke seada ja  edu saavutada, et kõik saaksid oma potentsiaali avaldada ja oma võimeid näidata, et kõik oleksid terved.

Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...
Kooli sünnipäev...

 

 

Klikke: 1392
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.