International exchange "Skills for meaningful life 2". Tagasitulekul

24.mail jõudsid rahvusvalise projekti "Skills for meaningful life 2” noortevahetuse osalejad Eestisse tagasi.

Noortevahetuse tööst võtsid osa meeskonnad mitmest riigist – Poolast, Venemaalt, Gruusiast ning Eestist.
Noored said väljendada ennast igalpool – mängudes, treeningutes ning spordiüritustes. Ülesannete hulka kuulusid ka sellised nagu klumpide kujundamine ja meister-klassides osalemine. Samas käisid nad ka ekskursioonidel. Kohalikus kutsekolledžis praktika andis ka hindamatu kogemuse nii meie kui ka teiste riikide õpilastele.
Me ei lakanud nautimast Gruusia looduse ilu ning külalislahket pererahvast.
Nädala jooksul said õpilased omavahel sõpradeks ning jäid lootma uute kohtumiste peale.
Ljubov Nassedkina
Larissa Žugunova