Erasmus+ akrediteering 2023+

erasmus logo

Ahtme Kool on saavutanud Erasmus+ akrediteeringu konsortsiumi liikmena.
Konsortsiumi koordinaator on Narva Vanalinna Põhikool
Teised partnerid: Narva Kesklinna Kool ja Sillamäe Vanalinna Kool

Tegevused:
1. Koolide töötajate koolitused välismaal
2. Õpilaste õpiränded

Meie eesmärgid:

1. Konsortsiumi partnerkoolid on kaasaegsed õpikeskkonnad, mida toetavad keskkonnahoidlik mõtteviis, koostöö ja innovaatilised digilahendused.
2. Partnerkoolides töötavad pädevad ja motiveeritud koolijuhid, õpetajad ja tugispetsialistid, keda tunnustatakse ja kelle järelkasv on süsteemselt tagatud ja toetatud.
3. Koolides toimib kaasav haridus, mida saavutatakse personaalse lähenemise kaudu lapse arengu toetamisel tema täielikku potentsiaali arvestades.
4. Koolide õpilaste üldpädevused on kõrgel tasemel, nad oskavad oma karjääri planeerida, suhtlevad rahvusvahelisel tasemel, osalevad aktiivselt ühiskonnaelus.