Elistvere loomapark

1l

25. mail 2023 osalesid meie kooli õpilased Elistvere loomapargi õppeprogrammis “Loomalapsed“.

Loomalapsi metsas just kuigi sageli ei kohta. Ja metsas kohtudes võib see isegi ohtlik olla, seepärast on loomapark hea paik loomalastega tutvumiseks. Vaatluse all olid Elistvere loomapargis elavad loomad. Uurisime, kas kõigil sünnivad pojad ja kui sünnivad, siis millal, millised nad välja näevad ja kuidas neid kutsutakse.

Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...
Elistvere looma...

 

Klikke: 833
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.