Töötajad

Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Jelena Ditjatkina direktor jelena.ditjatkina(at)ahtmekool.ee
  Vastuvõtt K kell 10-14
Olga Štšur õppealajuhataja olga.stsur(at)ahtmekool.ee
Oksana Peterson sekretär info(at)ahtmekool.ee
Aleksandr Girejev haridustehnoloog aleksandr.girejev(at)ahtmekool.ee
Alexander Kotjakhov haldusspetsialist alexander.kotyakhov(at)ahtmekool.ee
Svetlana Ištšik juhiabi svetlana.istsik(a)ahtmekool.ee
Valentina Petunova peakokk  valentina.petunova(at)ahtmekool.ee
Irina Verenitš kokk irina.verenits(at)ahtmekool.ee
Jekaterina Hodõreva abitööline köögis jekaterina.hodoreva(at)ahtmekool.ee
Jelena Pollak õpetaja abi jelena.pollak(at)ahtmekool.ee
Olga Jõgi õpetaja abi olga.jogi(a)ahtmekool.ee
Alina Tverskaja õpetaja abi alina.tverskaja(a)ahtmekool.ee
Oksana Mosjakina õpetaja abi oksana.mosjakina(a)ahtmekool.ee
Olga Kuznetsova õpetaja abi olga.kuznetsova(a)ahtmekool.ee
Aleksandra Gorohhova õpetaja abi aleksandra.gorohhova(a)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Marina Arhipova T4.-6.klassiõpetaja marina.arhipova(at)ahtmekool.ee
Galina Bassova T3.,8 klassiõpetaja galina.bassova(at)ahtmekool.ee
Ljubov Bobyleva L8.-9.klassiõpetaja ljubov.bobylova(at)ahtmekool.ee
Aljona Koroljova koduõpe õpetaja aljona.koroljova(at)ahtmekool.ee
Natalia Danilov logopeed natalja.danilov(at)ahtmekool.ee
Ilona Lang TEE klassiõpetaja ilona.lang(at)ahtmekool.ee
Arina Leppik T3.klassiõpetaja arina.leppik(at)ahtmekool.ee
Irina Maljonkina muusikaõpetaja irina.maljonkina(at)ahtmekool.ee
Jelena Maško vanemapuhkus jelena.mashko(at)ahtmekool.ee
Jelena Mihhailova T7.klassiõpetaja jelena.mihhailova(at)ahtmekool.ee
Tatjana Nazarenko T1.-3.klassiõpetaja tatjana.nazarenko(at)ahtmekool.ee
Jelena Pavlenko T1.-2.klassiõpetaja jelena.pavlenko(at)ahtmekool.ee
Olga Sakharuk kehalise kasvatuse õpetaja olga.sakharuk(a)ahtmekool.ee
Niina Speževa L5.-7. Klassiõpetaja niina.spezeva(at)ahtmekool.ee
Alexandra Yanson L1.klassiõpetaja alexandra.yanson(at)ahtmekool.ee
Viktoria Zimnitskaja L3.-4.klassiõpetaja viktoria.zimnitskaja(at)ahtmekool.ee
Larissa Žugunova T4.klassiõpetaja larissa.zugunova(at)ahtmekool.ee
Irina Tassinkevitš koduõpe õpetaja irina.tassinkevits(at)ahtmekool.ee
Jekaterina Dubrovskaia T9.klassiõpetaja ekaterina.dubrovskaia(at)ahtmekool.ee
Kristina Lätt HV klassiõpetaja kristina.latt(at)ahtmekool.ee
Lorena Raid HEE klassiõpetaja lorena.raid(at)ahtmekool.ee
Elita Perli LEE1.-2.klassiõpetaja elita.perli(at)ahtmekool.ee
   
Nimi Ametikoht e-mail (at)=@
Irina Boltova kasvataja irina.boltova(at)ahtmekool.ee
Svetlana Oja kasvataja svetlana.oja(at)ahtmekool.ee
Olga Grintšenko PPR kasvataja olga.grintsenko(a)ahtmekool.ee
Erika Smirnova kasvataja erika.smirnova(at)ahtmekool.ee
Galina Starovoitova kasvataja abi öösel galina.starovoitova(at)ahtmekool.ee
Klikke: 35137
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.