«Rohelise» projekti päevik.

20230203 101656

Nüüd on meie koolis nutikasvuhoone. Kasvuhoone soetati «Rohelised oskused puuetega õpilastele» projekti raames. Projekt on suunatud rohetehnoloogia teadlikkusele. Tehniliste probleemide tõttu alustasime kasvuhoonega seotud töid planeeritust veidi hiljem.

Lõpuks võime öelda, et esimene külvamine ja esimene saagi korjamine on toimunud!

«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...
«Rohelise» proj...

Klikke: 720
Ahtmekool.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.