Õpetajate päev

2ok

5.oktoober Ahtme Koolis oli eriline päev. Lõpuklasside õpilased olid abiks õpetajatele ning koos korraldasid teistele õpilastele huvitavad töötoad. Õppeköögis tegid õpilased maiustused ning sõid jäätist.

Kunstiklassis joonistasid sügise teemaga seotud pildid. Loovklassis tegid aplikatsioonid sügislehtedega. Samuti oli usin töö klaasmosaiigi töötoas, kus õpilased proovisid klaasist toredaid pilte teha. Spordisaalis tehti erinevad füüsilised harjutused. Meeleolu oli ülev!

Õpetajate päev