Iisaku Looduskeskuse külastamine

16.aprillil külastasid Ahtme Kooli õpilased Iisaku Looduskeskuse. Õppeprogrammi nimeks oli Sipelgas Ferda vähendab prügi. Õpilased said võimaluse täiendada oma teadmisi ja oskusi prügi sorteerimise ja taaskasutamise kohta.

Sorteerimata prügi koormab keskkonda. Nii satub prügilasse täiesti kasutuskõlblikku toorainet, mida oleks võimalik veel kordi uuesti kasutada. Jäätmed ongi tihtipeale kasutuskõlbulik materjal, mis on vales kohas. Õppeprogrammi viisid läbi keksuse töötajad Anne-Ly Feršel ja Julia Kropatševa. Loodame, et varsti näeme jälle looduses!