Töö- ja inimeseõpetuse tunnid

Oktoobrikuus õppisid L-ee ja 3.-4. klassi õpilased töö- ja inimeseõpetuse tundides valmistama lihtsamaid toite.

Eesmärk oli omandada uusi oskusi ja teadmisi iseseisvaks eluks ja tuleva elukutse valimiseks. Niisugune õppeprotsess annab võimaluse teoreetiliste teadmiste lõimumiseks igapäevases elus vajalike praktiliste oskustega. Õpilaste ja õpetajate koostöö aitab kujundada ning põhjendada oma arvamusi, tunda töörõõmu ning huvi alustatu lõpule viia. Retseptid on lihtsamad ja õpilased saavad kätt proovida kodus toidu valmistamises.

Pedagoogid J. Speževa, T. Nazarenko