ERASMUS+ KA1 2016 – 2017 „Uues majas uus elu“

erasmus logo

AHTME KOOL

ERASMUS+ KA1 2016 – 2017 „Uues majas uus elu“

Ahtme Koolis viiakse läbi lihtsustatud, toimetuleku- ja hooldusõpet. 2014.-15.õppeaasta jooksul koolihoone on täiesti renoveeritud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse abil „Ahtme Kooli õppehoone ja õpilaskodu renoveerimine“ projekti teostamise käigus. Tulemusena koolis on tagatud erivajadustega õpilastele kvaliteetne keskkond, võimetekohane areng ja edukas sotsialiseerimine kaasaegsetes tingimustes. Uues majas peame nüüd arenema selleks, et toetada õpilaste arengut kvaliteetselt ja tulemuslikult.

Projekti eesmärgid olid omandada teadmisi kooli poolt valitud prioriteetsetes valdkondades (digipädevused, hindamine, jne.); analüüsida neid teadmisi ja kaasata neid arengukava väljatöötamisesse; rakendada uusi kogemusi kooli õppeprotsessis süsteemselt; toetada õpetajate elukestvaõppe võtmepädevuste arengut (võõrkeelteoskus, sotsiaalsed oskused, digipädevused, mitmekultuuriline kompetents. jne.); innustada projekti osalejaid muudatuste teel; luua aktiivse meeskonna, kes toetavad ja koolitavad teisi; olla õppiv, huvitav, kaasaegne ja vastutustundlik kool; vältida andekate õpetajate läbipõlemist, kuna nende töö koolis nõuab väga palju pingutusi ja rutiinseid tegevusi.

Koolitused projekti raames:

Koolituse valdkond

Teema

Riik

Kuupäevad

Osaleja

Inglise keel

Teaching English to Pupils with Special Needs

UK

03.10.2016 - 16.10.2016

Arina Leppik

Õpetaja liidri-oskused